| Price | AED 42,205,000 |
| Type | Villa |
| Bedrooms | 7 |
| Size | 23,556 sqft |
| Price/sqft | AED 1,792/sqft |
| Plot Area | 0 sqft |
| Reference | HS-S-1441 |
| Permit No. | 9294 |
| City | Dubai |
| Community | Palm Jumeirah |
| Development | XXII Carat |
| Listing Agent | Aaron Comfort |
| Phone | +44 7444 018180 |
| aaron@hansonestates.com |
All Rights Reserved.© Hanson Estates 2026.